APARTMÁN  A - podkroví pro 4-6 osob s balkonem - 45m2
Obývací kuchyň s televizí a rozkládacím dvojlůžkem s kompletním vybavením a horkovzdušnou troubou.Čtyřlůžková ložnice s televizí, koupelna se sprchou, WC a malá předsíň.

APARTMÁN  B - podkroví pro 3-4 osoby s balkonem - 35m2
Obývací kuchyň s televizí a rozkládacím dvojlůžkem kompletně vybavená. Ložnice se třemi lůžky a televizí, koupelna se sprchou, WC a malá předsíň

APARTMÁN  C pro 7-9 osob v 1.patře se třemi balkony - 90m2
Kompletně vybavená kuchyně, prostorný obývací pokoj se dvěma balkony, velkým jídelním stolem, konferenčním stolkem a rozkládací sedací soupravou, televizí. Prostorná ložnice se čtyřmi lůžky a televizí, další ložnice se třemi lůžky a velkým balkonem. Koupelna se sprchou, WC a předsíň

APARTMÁN  D - suterén pro 4-5 osob s vlastním vchodem ze zahrady - 60m2
Plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, sedací soupravou a televizí, ložnice se čtyřmi lůžky ( dvojlůžko + palanda ) a televizí, koupelna se sprchovým koutem, WC, komora na úschovu lyží, předsíň se sušákem na obuv.
_____________________________________________________________

V každém apartmánu najdete láhev vína na uvítanou, informační prospekty Železné Rudy a okolí, knihu o Šumavě a doporučení nejkrásnějších turistických tras.

K výbavě kuchyní patří lednice, mikrovlnná trouba, presso na kávu, překapávač, toastovač, rychlovarná konvice, tlakový hrnec, raclet, dále fén, žehlička, lékárnička se základním vybavením, prostředek na mytí nádobí, hygienické potřeby.

V přízemí budovy jsou skřínky na lyže, na patrech jsou sušáky na obuv. Pro všechny apartmány společná uzamčená místnost na kola, pobyt se psem malé rasy možný, parkování u objektu, převážně týdenní pobyty.

Luxusně vybavené apartmány v nově zrekonstruovaném domě na okraji Železné Rudy
CENA od 250,-Kč / osoba / noc
GPS souřadnice: Loc: 49°8'23.745"N, 13°13'43.917"E

Nádraží je 200m, autobus 800m, restaurace, obchody, diskotéka, lékař a lékárna do 300m, 2 km od hraničního přechodu se SRN

Nejbližší lyžařský vlek U NÁDRAŽÍ je vzdálen 150m a je 620m dlouhý, vlek je propojen s areálem BELVEDER - večerní lyžování.

_____________________________________________________________

BYT na Špičáku - týdenní pobyty na Špičáku v blízkosti Pancíře v krásné přírodě u sjezdovky a v těsné blízkosti mezistanice sedačkové lanovky na Pancíř.

BYT 1+KK se nachází v bytovém domě Špičák pod Pancířem vedle hotelu Horizont s výhledem na Javor a sportovní areál Špičák. Byt je nadstandardně vybaven s balkonem a příslušenstvím, vlastní parkovací místo, lyžárna.

Doporučený počet ubytovaných je 3 osoby. Cena za týdenní pobyt je 7.000,-Kč.
GPS souřadnice:
Loc: 49°10'10.198"N, 13°14'14.742"E.
_____________________________________________________________

ŠUMAVA - to jsou hluboké lesy, tajemná jezera, divoké řeky, tajuplné slatě...A právě Železná Ruda je branou do nejkrásnějších mít nedotčené šumavské přírody, ale také největší středisko sportu a turistiky v této části Šumavy.